Symbole w biżuterii – biżuteria patriotyczna

 

https://sklep.enigmaonline.pl

Biżuteria od niepamiętnych czasów inspiruje i wywołuje zachwyt, jednakże jeszcze do niedawna łączona była ona wyłącznie z przedstawicielkami płci pięknej. Obecnie jednak również panowie wykazują coraz większe zainteresowanie sygnetami, wisiorkami oraz łańcuszkami, jednakże są one zgoła odmienne od tych oferowanych paniom. Przede wszystkim są one znacznie masywniejsze i mniej jest w ich przypadku różnorodnych zdobień, jednakże co równie ważne – duży nacisk kładziony jest także na symbolikę.

Ostatnimi czasy odnotowuje się ogromny wzrost zainteresowania rodaków biżuterią patriotyczną, szczególnie wykonaną z tak szlachetnych kruszców jak srebro czy złoto.

Jednym z dostawców wysokiej jakości produktów dla mężczyzn jest firma Enigma, Znajdziemy tu zarówno zdobione sygnety z polskim godłem, piękne wisiorki i zawieszki opatrzone symbolami patriotycznymi (takimi jak Polska Walcząca, husaria, czy niezwykle ważna setna rocznica odzyskania przez Rzeczpospolitą niepodległości). 

Niemalże wszystkie one dostępne są w dwóch wariantach. Klienci, którym zależy na zaprezentowaniu swoich przekonań i wartości w kunsztowny sposób przy jednoczesnym uniknięciu drenowania portfela mogą zdecydować się na wysokiej jakości produkty wykonane ze srebra wysokiej próby (Ag 925). Osoby dysponujące znacznym budżetem mogą natomiast zdecydować się na wybór produktów z najwyższej półki, a więc pięknie zdobionych patriotycznych sygnetów, przywieszek i spinek do mankietów wykonanych z czternastokaratowego złota (Au 585). W tym przypadku liczyć się trzeba z wydatkami rzędu półtora tysiąca złotych i więcej, jednakże zapewniamy, że będą Państwo z zakupu w pełni zadowoleni – dowodem tego jest ogrom pozytywnych komentarzy wystawionych w sklepie przez nabywców symbolicznej biżuterii patriotycznej.


Do kogo kierowana jest oferta sklepu Enigma? Przede wszystkim do osób, które czują się silnie związane z ojczyzną i pragną dać temu wyraz poprzez ozdobienie ciała pięknie wykonaną biżuterią. Będzie to także z całą pewnością gratka dla kolekcjonerów kunsztownych błyskotek, a także – skarbnica doskonałych pomysłów na prezent. Warto bowiem nadmienić, że producent nie ogranicza się wyłącznie do godła Polski, bowiem na sygnetach i wisiorkach znajdziemy także symbole marynarki wojennej, sił powietrznych, wosk lądowych, czy Huzarów Śmierci. Jesteśmy wręcz przekonani, że nawet po długich poszukiwaniach nie znajdą Państwo drugiego sklepu w przypadku którego stosunek jakości do ceny stoi na tak wysokim poziomie. Nie należy także zapominać o fakcie, że do asortymentu regularnie wprowadzane są nowe produkty, a więc doskonałym pomysłem będzie częste odwiedzanie strony sklep.enigmaonline.pl w poszukiwaniu intrygujących i jedynych w swoim rodzaju dzieł sztuki jubilerskiej z głębszym przesłaniem. Popularność tego typu produktów nieprzerwanie rośnie, a biorąc pod uwagę niezwykłą dbałość o każdy ich szczegół…w pełni rozumiemy dlaczego tak właśnie się dzieje.